Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: POmoc w regeneracji organizmu po wypadku

Guest

POmoc w regeneracji organizmu po wypadku

Wtam.
    W zeszłym roku miałem wypadek i zwiazany z tym długi pobyt w szpitalu + rekonwalescencja. Liczne złamania operacja i do tego spory ubytek krwi niedotlenienie. W tym momencie jestem juz w jakimś stopniu na chodzie. Swobodnie poruszam sie autem i chodze do pracy. Problem jednak Twi w tym, że jestem strasznie senny, czuje ciagłe zmeczenie jestem bardzo słaby, zoładek sie skurczył nie jem tyle co wczesniej mam słaby apetyt. Prosiłbym o porade jakich moge użyć suplementów diety dla wzmicnienia organizmu jak przyspieszyc regeneracje. Czy moge zacząć chodzić znowu na siłownie??? Przed wypadkiem ważyłem 85kg po wyjściu ze szpitala 59kg. Aktualnie waże 72kg i wogole nie moge wiecej przytyc.

Guest
    Proponuję Ci wykonać analizę pierwiastkową włosów, aby sprawdzić jakie masz niedobory mineralne,wykonaj badanie tarczycy TSH(koszt ok.25zł).
    Sprawa nie jest jednoznaczna, ale braki mineralno-witaminowe związane ze złym odżywianiem, bądź procesami chorobowymi utajonymi i innymi zdarzeniami ,mają ogromny wpływ na cały metabolizm i samopoczucie człowieka.Jeżeli nie czujesz się na siłach, to nie chodź na siłownię.
    Ja proponowałbym ,jeżeli Cię stać, to kup sobie enzymy trawienne np. z ananasa,mają ogromne znaczenie w trawieniu pożywienia, co przekłada się na efektywne wykorzystywanie składników pokarmowych, do tego kup sobie zestaw witamin(bez minerałów) i dopiero po analizie włosów, będziesz wiedzie co brać i przez ile.Kolejna sprawa to pożywienie,ale chyba w miarę się odżywiasz?

Guest
    Od jakiego czasu zaczełem brac bakterie kwasu mlekowego i do tego magnefar b6. Taki zestaw zaleciła mi dietetyczka. Jeśli chodzi o jedzenie to moj apetyt poprawił sie jem wiecej. Ale osłabienie organizmu ciagle jest i ciagle jestem senny. Otstanio posjawiły sie dziwne zawroty głowy i uderzenia gorąca w nocy jak poloże sie do łożka to jestem cały mokry ;/ już sam nie wiem co mam robi

Guest
    Dzisiaj byłem u lekarza stwierdził że mam nerwice żołądka. W przyszłym tygodniu ide na badania...

Guest
    Wszystko jest możliwe, ale pamiętaj o analizie włosów i poczytaj sobie o znaczeniu witamin i minerałów.

Guest
    A z tą analizą włosów to mam sie zgłosić do swojego lekarza prowadzącego czy jest jakiś specjalista który sie Tym zajmuje. Jeśli tak go jak on sie nazywa??

Guest
    Poszukaj w google a ono Ci powie, jest to badanie nie uznawane przez medycynę konwencjonalną, poczytaj i oceń sam, ja proponuję Ci to badanie, ponieważ innego bardziej rzeczowego nie ma,nie wliczając oczywiście badań krwi

Guest
    Co do siłowni musisz chyba zapytać swojego terapeute o to czy to w twoim przypadku jest wskazane . Ja straciłem 60 kilo po wypadku i dopiero teraz biore sie za siłownie .

Uprawnienia