Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 55

Temat: Ukryte forum tylko dla profesjonalistow

Exclamation Ukryte forum tylko dla profesjonalistow

Podobnie jak w starej wersji serwisu na forum istnieje ukryte forum tylko dla profesjonalistow. Zgloszenia do tej grupy prosze dodawac w tym watku uzasadniajac w jednym zdaniu swoj wniosek. Forum jest przeznaczone wylacznie do osob zawodowo zwiazanych z fizjoterapia/rehabilitacja oraz studentow pokrewnych kierunkow. Zgloszenia beda usuwane przez moderatora po rozpatrzeniu.

Uzytkownik aktywny
    Proszę o zgodę na dostęp do forum dla profesjonalistów.
    Jestem mgr.fizjoterapii aktywnie pracującym

MOD EDIT: dodane
    Ostatnio edytowane przez pcstud ; 24-04-10 o 09:17

Uzytkownik aktywny
    Proszę o udzielenie dostępu do forum dla profesjonalistów.

Jestem fizjoterapeutą,pracującym w prywatnym centrum rehabilitacyjnym. Ukończyłem kursy:PNF,NDT Bobath dla dorosłych,Cyriax,KinesioTaping,Neuromobilizacje wg Butler'a,Neurac.

Ostatnio edytowane przez pcstud ; 24-04-10 o 17:29
    "Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty."
    Frank Zappa

Junior Member
    Proszę o udostępnienie forum dla profesjonalistów, ponieważ jest fizjoterapeutą pracującym w szpitalu na oddziale neurologicznym.

Ostatnio edytowane przez pcstud ; 10-05-10 o 08:56

Uzytkownik aktywny
    Proszę o przyjęcie do ukrytego forum, prowadzę prywatny gabinet fizjoterapii. Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez pcstud ; 10-05-10 o 08:56

MaY
    Guest
    Hmmm z fizjoterapią po raz pierwszy spotkałem się na początku lat 80 -tych (no co rodzina pracowała w w jednym z centrów rehabilitacyjnych w ówczesnym PRL-u, jako małolat latałem po owym miejscu poznając ten swoisty klimacik. )
    Dyplom Medycznego Studium Zawodowego (Technik Fizjoterapii) otrzymałem pod koniec lat 90-tych,od tego czasu w czynnej służbie na oddziale rehabilitacyjnym i w kilku ogólnopolskich fundacjach związanych z rehabilitacją.
    Bawię sie w fizjoterapię oficjalnie 11 lat - głowne zainteresowania fizjoterapia w wodzie (ukończone i w trakcie kilka kursów w tym zakresie), instruktor aktywnej rehabilitacji (FAR), rehabilitacja w neurologii (zwłaszcza urazy rdzenia kręgowego). Obecnie robię licencjat z fizjoterapii (takie czasy ...)
    Zatem można prosić o dostęp do profi? Przydam się Wam?

www.centrum-synergia.pl
    To i ja proszę o dołączenie)Fizjo od 15 lat, od trzech wreszcie rozwojowy (czytaj na swoim czyli samodzielnie)
    Monika Tiffert

http://www.centrum-synergia.pl/

www.manualna-terapia.pl
    Ja rowniez prosze o dolaczenie do tajemniczego ukrytego forum, pracuje w zawodzie.
    http://www.manualna-terapia.pl

prosze o dostep do forum dla profesjonalistow. prosbe swa motywuje :P tym, iz jestem fizjoterapeuta po ŚUM w Katowicach i w poprzedniej wersji forum mialem dostep do "kregu wtajemniczenia".

frison
    Guest
    witam, prosze dostep do forum dla profesjonalistow, pracuje w zawodzie, pozdrawiam

Uprawnienia