Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 55

Temat: Ukryte forum tylko dla profesjonalistow

dkk
    Guest
    Witam, również proszę o dostęp, w czerwcu mam obronę pracy licencjackiej i egzamin (fizjoterapia) na UM Lublin. Pozdrawiam

Uzytkownik aktywny
    Witam, jestem fizjoterapeutką zainteresowaną wymianą doświadczeń i wiedzy w zakresie rehabilitacji, zwłaszcza dotyczącej dzieci z MPDz, z którymi obecnie pracuję. Z tego powodu proszę o wgląd do forum dla profesjonalistów. Pozdrawiam.

Witam,
    Poproszę o zgodę na dostęp do forum. Jestem studentem Fizjoterapii i pracuję w zawodzie jako masażysta i asystent fizjoterapeuty w centrum rehabilitacyjnym pod Warszawą, pzodrawiam Piotrek

Witam proszę o dostęp do forum profesjonalistów. Jestem młodym ambitnym fizjoterapeutą chcącym wymienić swoje poglądy z innymi bardziej doświadczonymi kolegami

Witam, proszę o dostęp do forum profesjonalistów. W lipcu kończę studia licencjackie fizjoterapii

Uzytkownik aktywny
    witam! jestem fizjoterapeutą, pracuję w zawodzie, proszę o dostęp do forum

Licencjat
    Witam
    Jestem początkującym fizjoterapeutą, świeżo po dyplomie, chciałbym skorzystać z wiedzy starszych doświadczonych terapeutów.
    Pozdrawiam

prosze o dostep do forum,mgr fizjoterapii. kursy: tkanki miekkie, antomy trains, stabilizacja kregosłupa

Uzytkownik aktywny
    Witam ja również prosze o dostep do forum,pracuje w zawodzie.

Uzytkownik aktywny
    proszę o dostęp do forum profesjonalistów. jestem mgr fizjoterapii pracuje od 6 lat, ukończyłem pnf podst., rozwijający, ndt bobath dla dorołych, terapie manualna kalterborn, kinesiologytaping

Uprawnienia