Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 55

Temat: Ukryte forum tylko dla profesjonalistow

Uzytkownik aktywny
    udało mi sie napisac post na forum dla profesionalistow ale tego nie moge oddczytac. chyba cos nie tak

Proszę o dostęp do forum dla profesjonalistów. Jestem tegorocznym mgr fizjoterapii na CM UMK w Bydgoszczy.

Uzytkownik aktywny
    Proszę o dostęp do forum dla profesjonalistów. Prowadzę gabinet fizjoterapeutyczny w Krakowie.

Proszę o dostęp do forum dla profesjonalistów. Jestem studentem i chciałbym móc czerpać z tej studni wiedzy.

Proszę o zgodę na dostęp do forum dla profesjonalistów. Jestem uczniem studium medycznego(kierunek technik masażysta) i chciałbym kontynuować naukę na studiach. Mam nadzieje ze znajdę tu pomoc naukową i odpowiedzi na moje pytania.
    Ostatnio edytowane przez madek ; 04-11-10 o 00:00 Powód: niedopowiedzenie

Witam, proszę o zgodę na dostęp do ukrytego forum dla profesjonalistów... jestem mgr fizjoterapii i instruktorem odnowy biologicznej, czynny zawodowo...pozdrawiam
    Rehabilitacja w domu - [url]www.domowarehabilitacja.pl[/url]

Proszę o dostęp do forum dla profesjonalistów, jestem aktywną fizjoterapeutką, pracuję na własny rachunek, pozdr

Witam, proszę o dostęp do tego forum. Od lipca jestem magistrem fizjoterapii pracuję w zawodzie-póki co

Witam, mam na imię Maciek jestem pracującym w zawodzie fizjoterapeutą. Uprzejmie proszę o udostępnienie treści ukrytego forum. Pozdrawiam forumowiczów.

Witam
    to coś jak masoneria rehabilitacyjna tak...chciałbym wejść do pierwszego kręgu dla wtajemniczonych :P Jestem rehabilitantem Po warszawskiej AWF oczywiscie pracuję zawodowo

Uprawnienia