Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: artroskopia barku - uszkodzony obrąbek

artroskopia barku - uszkodzony obrąbek

Czy po artroskopii barku - uszkodzony obrąbek - rekonstrukcja i tytanowe kotwiczki (choć zapomniałem spytać ile ich jest) jest możliwy powrot do sportu ??

pomoze ktos ??

www.centrum-synergia.pl
    Wydaje sie, że wszystko zależy od twojego stanu funkcjonalnego. Jeśli po profesjonalnej rehabilitacji sprawność operowanej kończyny będzie porównywalna do drugiej, na pewno wrócisz do sportu (stabilność stawu barkowego, zakres ruchomości, siła mięśni obręczy barkowej, precyzja ruchów).
    Monika Tiffert

http://www.centrum-synergia.pl/

Uzytkownik aktywny
    Musisz jednak wiedzieć że staw barkowy jest jednym z trudniejszych do rehabilitacji i wymaga dużo pracy z obu stron i wytrwałości, tylko wtedy będą satysfakcjonujące efekty.

A mozesz temat bardziej rozwinac, tj: jak dlugo trwa rehabilitacja barku? ile razy w tygodniu ? ile czasu w domu trenowales/cwiczyles/ itp..bede czekac na odp. pozdr. Maja

www.centrum-synergia.pl
    Nasi pacjenci cwiczą średnio 3-4 miesiace, poczatkowo 3x/tydz., potem 2x/tydz. Wazna jest jakość terapii a nie jej ilość. Mozesz i pół roku "wisieć na bloczkach" a efektu ni będzie. Ważna jest praca manualna, równoważenie napiecia mięsniowego, stabilizacja osłabionej obręczy barkowej. Początkowo idzie to wolno, ale jak osiagnie sie stan bezbólowy, efekty sa bardzo zadowalajace, widoczne z "dnia na dzień".
    Monika Tiffert

http://www.centrum-synergia.pl/

Witam, jestem po artroskopii barku mam trzy kotwiczki. Chciałem się dowiedziec jak wyglada rehabilitacja i na czym polega dokładnie. Chciałbym się dowiedzieć czy może zna ktoś dobrego państwowego rehabilitanta w okolicach Szczecina. Proszę o pomoc, pozdrawiam

Uzytkownik aktywny
    Na to pytanie nie ma jednoznacznej i uniwersalnej odpowiedzi, przede wszytskim musisz przejść prawdziwą profesjonalną rehabilitację, moge polecić Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej w Gdańsku-Wrzeszczu nie dość ze wiedzą corobią to na dodatek tworzą taką fajną atmosfere miedzy pacjentem! W ogole nie czułam się tam skrępowana i przede wszytskim wiedziałam o wszytskim co się ze mną dzieje. Wzdaje mi się ze takikontakt i swiadomość własnego urazu duzo dają w leczeniu go.

Dziekuje za informacje skontaktuje sie z tym Centrum. Pozdrawiam

talar 77 lepiej trafic nie mogłes ja jestem ze szczecina i miaęł m to samo uwierz mi znam goscia który wprawi cie w tak dobry stan ze wszystk bedzie ok napisz mi na g 2817350 napisz jak najszybciej

Uprawnienia