Strona 296 z 296 PierwszyPierwszy ... 196246286294295296
Pokaż wyniki od 2,951 do 2,953 z 2953

Temat: Zerwanie ścięgna Achillesa...co dalej?

Uzytkownik aktywny
    Cytat Napisał andiki Zobacz post
    Witam.
    W lutym tego roku, w czasie gry na hali w piłkę nożną, wskutek nagłego przyśpieszenia doznałem całkowitego zerwania ścięgna Achillesa.
    W dniu 18.08.2011r. miałem komisję w firmie ubezpieczeniowej - Inter Risk. Lekarz orzecznik, ortopeda, poinformował mnie, że prawdopodobnie nie dostanę żadnego odszkodowania w związku z faktem, że nie był to nieszczęśliwy wypadek ze względu na brak przyczyny zewnętrznej , np osoba trzecia. Jeżeli ktoś jest z branży ubezpieczeniowej prosiłbym o odpowiedź, czy faktycznie jest to możliwe, że nie dostanę żadnego odszkodowania. nadmieniam, że w chwili urazu nie dochodziłem, czy ktoś mnie kopnął, czy źle postawiłem stopę - jednak nie wykluczam tego.
    JA miałam zerwane achillesy 3 razy podczas gry w piłkę reczna -dostałam za każdym razem 7% PZU I 10% ZUS, oczywiście musiałam podać przebieg wypadku-bo to sie stało w pracy, podałam przyczyne zewnętrzną zawodnika który stanął mi na drodze rzutu do bramki itp. nie było problemów

Uzytkownik aktywny
    Swoją przygodę z zerwanym Achillesem rozpocząłem 29.06.2011 (feralny dzień). Nazajutrz operacja w ZOZ, gips udowy na 4 tyg (załamka), później orteza na 3 tyg i start rehabilitacji (prywatnie). W tzw międzyczasie godziny spędzone w kolejkach do poradni przyszpitalnej z nadzieją, że trafie na lekarza, który mnie operował i który zna mój przypadek. Niestety, co wizyta to inny lekarz i inne zalecenia. Dlatego podjąłem decyzje, że dalsze leczenie będę kontynuował prywatnie. Po zdjęciu gipsu udałem się do prywatnej kliniki (Ortopedika w w-wie), aby znaleźć lekarza który poprowadzi dalsze leczenie i rehabilitację. Znalazłem tam zarówno lekarza jak i fizjoterapeutę, którzy podjęli się próby przywrócenia mnie do pełnej sprawności. W grudniu zakończyłem rehabilitację, nie mam żadnych dolegliwości ze strony achillesa i co najważniejsze mam zielone światło na wszelkie aktywności. Udało się, wróciłem! )).

Uzytkownik aktywny
    Hej! 10 miesięcy po operacji mimo, że funkcjonuję już całkiem normalnie to nadal często odczuwam ból przy pięcie. Zerwałem w czasie meczu koszykówki i jeszcze nie zdecydowałem się do powrotu na boisko.

Myślicie, że ten ból w pięcie w końcu minie? Najbardziej odczuwam go z rana, albo po dłuższym bezruchu... jak to wygląda u Was?

pozdrawiam wszystkich!

Uprawnienia