Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: m. biodrowo-ledzwiowy

Guest

m. biodrowo-ledzwiowy

witam.
    jakie mozecie zaproponowac ćwiczenia na rozciagniecie biodrowo-ledzwiowego w warunkach domowych i na siłowni?? i czy moze ten przykurcz miec jakis wpływ na zapalenie nerwu udowego skornego i bole kręgosłupa w odcinku ledzwiowym??
    pozdrawiam

Guest
    jakie mozecie zaproponowac ćwiczenia na rozciagniecie biodrowo-ledzwiowego

moze ten przykurcz miec jakis wpływ na [...]bole kręgosłupa w odcinku ledzwiowym?
    oczywiscie ze tak

Guest
    JA PRZYCZYNY UPATRYWAŁBYM BARDZIEJ W KRĘGOSŁUPIE NIZ NA OBWODZIE ALE CZŁOWIEK MARNA ISTOTA MOŻE SIE MYLIĆ DAWNO NIE WIDZIAŁEM NIMFY CO ŚIE Z TOBĄ DZIEJJE

Guest
    dzieki za info pozdrawiam

Guest
    hej gab, dzieki za zainteresowanie
    zajeta bylam szukaniem nowej pracy i jezdzeniem na rozmowy - no i wreszcie sie udalo, i jak wszystkie formalnosci pojda gladko, to od nowego roku zaczne jako senior w musculoskeletal w tym szpitalu:
    http://www.whittington.nhs.uk/default.asp
    Wiec powrot do Londynu, z czego sie bardzo ciesze, bo juz mam dosc tego Slough.

a dzis wlasnie zaczelam nowa rotacje na traumie - okazuje sie ze moja zdolnosc mowienia po polsku bedzie tam bardzo przydatna - spora czesc pacjentow to polscy budowlancy
    Wiec przez nastepny miesiac moje zainteresowania to glownie ortopedia, kregoslup chwilowo spada na dalszy plan, przynajmniej do nowego roku.

Uprawnienia